Zapraszamy do Gościńca

post_witamy

Gościniec Słoneczny jest przytulnym miejscem, w którym doskonale odnajdzie się każdy, zarówno Gość biznesowy na służbowym wyjeździe, jak i rodzina na pobycie wypoczynkowym. Ośrodek znajduje się w Drzonkowie, dzielnicy na przedmieściach miasta Zielona Góra.

Położenie Gościńca w spokojnym miejscu, to idealna okazja na moment wyciszenia, relaksu. Domowe potrawy, przygotowywane dla Gości pomogą poczuć się prawie jak w domu. Wiele wykorzystywanych produktów zbieranych jest z własnego ogródka. Uprzyjemnieniem pobytu może być wspólne grillowanie lub zorganizowanie ogniska przy dobrej pogodzie.

Pokoje w Gościńcu są komfortowe, wyposażone w łazienki, posiadają też telewizor. Każdy Gość ma przy tym do dyspozycji ogólnodostępną kuchnię, wyposażoną we wszystkie niezbędne akcesoria. Przy kuchni znajduje się taras, który jest świetnym miejscem na wypicie kawy i cieszenie się poranną aurą lub nadchodzącym wieczorem. Alternatywnym miejscem jest przytulny kominek z kanapą, znajdujący się w sali.

Położony w otoczeniu przyrody, oferujący swoim wiele atrakcji i udogodnień Gościniec, to miejsce w sam raz na relaksujący pobyt. Okoliczne lasy oraz łąki to wymarzone miejsca na piesze lub rowerowe wędrówki dla rodzin oraz grup wycieczkowych. Otoczenie pełne zieleni oraz przyjazna obsługa pomagają w jak najbardziej komfortowym spędzeniu pobytu w Gościńcu.

brak odpowiedzi

Zostaw swój komentarz